Ana Sayfa Alarm İzleme
İzmir Alarm İzleme Merkezi

İzmir Alarm İzleme Merkezi Nedir ?

İzmir Alarm İzleme Merkezi "365 gün 24 saat" mekanda kurulu olan alarm sistemlerinden gelen alarmları telefon hattı, internet veya GPRS ile merkezdeki alıcılara adresli olarak bilgi gönderilmesi esasına göre çalışır. Alarm Takip Merkezinde bulunan alıcılar, alınan alarmı bilgisayar ekranlarına aktarır. Alarmın geldiği yer ile ilgili tüm iletişim detayları otomatik olarak operatörlerin önündeki ekrana gelir. Alarm İzleme Merkezi, alarmın özelliğine göre önceden belirlenmiş olan işlemleri gerçekleştirir. Gerekli durumlarda polis merkezine bağlı "özel telefon hattı" üzerinden çift yönlü ses kaydı altında kolluk kuvvetleri, itfaiye, ambulans birimleri mekana yönlendirilir.

İzmir Alarm İzleme Merkezi, 5188 sayılı “Özel Güvenlik Yasası”na tabi olarak Alarm Takip, Değerlendirme ve Raporlama Hizmetleri verme iznine sahip sadece izleme ve raporlama hizmetleri veren bağımsız bir kurumdur. Dünya'nın en iyi alarm sistemlerini kullanarak müşterilerinin gelen sinyalleri, sektörün gelişmiş olduğu ülkelerdeki standartlara ve T.C. Emniyet Müdürlüğü talimatlarına göre 7/24 izleyerek, değerlendirme, yönlendirme ve raporlama hizmetlerini veren Alarm Takip Merkezi'nin en öncelikli misyonu; izleme hizmeti verdiği abonelerinin alarm sistemlerinin hatasız çalışmasını ve alarm sinyallerinin doğru bir şekilde izleme operatörlerine aktarılmasını sağlamaktır.

İzmir Alarm İzleme Merkezi sistemlerinin izleme merkezi ile telefon hatlarından haberleşmesine alternatif olarak GPRS, GSM ve TCP/IP üzerinden de haberleşmeyi sağlayan yüksek teknolojili bir altyapıya sahiptir, böylece alarm sisteminiz ile Alarm İzleme Merkezi arasında neredeyse online bir sinyal iletişimi gerçekleştirmiştir.

GPRS ile sağlanan bu online iletişimin size sağlayacağı faydaların başında ise telefon hatlarından iletişim nedeniyle sisteminizde oluşabilecek güvenlik zafiyetlerinin önlenmesi ve çok daha güvenli bir hizmet oluşturmasıdır. Bize göre, telekomünikasyon gücü bir alarm takip merkezinin niteliğini en iyi belirleyen kıstastır. Aynı anda Leased Line, uydu internet, GHSDSL ve ADSL hatlar ve bunlarla uyumlu yüksek kapasite sinyal alıcılar Alarm Merkezini sizlere bağlayan iletişim gücümüzdür...

Sektördeki Farklarımız ve ilk(e)lerimiz !
  • İzmir Alarm izleme hizmetlerinde poliçe yaklaşımı ile %30’lara varan indirimli fiyatlar.
    Alarm izleme hizmetlerimizi full paket ile size sunuyor ve böylece izleme maliyetlerinizi %50'lere varan indirimli fiyatlarla azaltıyoruz.
  • “Alarm İzleme Sözleşmesi” ile izleme poliçenizin içeriğinde hizmetleri ve sisteminizin teknik desteklerini eksiksiz ve güvenilir bir ortamda yapılacağının garantisini veriyoruz.
    Sizinle, vereceğimiz hizmete ait kapsamlı bir sözleşme imzalıyoruz. Bu sözleşmeyle, poliçenizin kapsadığı izleme hizmetlerinin ve alarm sisteminizin teknik desteklerinin eksiksiz ve güvenilir bir ortamda yapılacağının garantisini veriyoruz.
  • Teknolojiyi fırsata dönüştürerek size daha etkili bir güvenlik sağlamaya çalışıyoruz.
    Telefon hatları dışında GPRS, GSM, TCP/IP üzerinden de alarm iletişim altyapımızı oluşturup 2006 yılının son aylarında abonelerimizin hizmetine sunmaya başladık. Bugün Türkiye’de birçok kişi ve kurum bu yeni iletişim teknolojisinin avantajlarından yararlanmakta ve online izleme hizmetinden en iyi şakilde faydalanmaktadır.mir
 

Referanslar


İZMİR FIRÇA

Personel Kontrol Sistemlerinde firmamızı tercih etmiştir.

Bilgi

Telefonumuz:
0232 347 0744
Çalışma saatlerimiz: 
H.içi
: 08:30 - 18:00
Cmt: 08:30 - 13:00

Kredi Kartına Taksit

İzmir Parmak izi Okuma ve Yüz Okuma

İzmir Biometrik Parmak İzi Tanıma Yüz Tanıma
Erom Biometrik Kontrol ve Güvenlik Sistemleri
Telefon : 0232 347 07 44
H.içi : 08:30 - 18:00 Cmt : 08:30 - 13:00
Adres : 273/7 Sok. No:2/2  Bayraklı / İzmir